Blog

Zlew gospodarczy — jaki wybrać?


Często pomieszczenia gospodarcze takie jak pralnie, garaże czy piwnice są pomijane podczas aranżacji wnętrz, jednak dobrze wyposażone zyskują na funkcjonalności. Jednym z istotnych elementów wyposażenia w takich miejscach jest zlew gospodarczy. W niniejszym artykule przyjrzymy się parametrom, jakie warto wziąć pod uwagę podczas wyboru zlewu gospodarczego, takim jak wymiary, materiał, wyposażenie, czy montaż. Dowiecie się, […]

Czytaj więcej

Zlew gospodarczy do garażu


  Wymiary, głębokość i praktyczny kształt zlewów gospodarczych sprawiają, że są one niezastąpione i uniwersalne w każdym pomieszczeniu użytkowym a zastosowanie nowoczesnej technologii sandwich z niezwykle odpornego na uszkodzenia polipropylenu powodują, że są one niezbędnym elementem wyposażenia każdego funkcjonalnego garażu.

Czytaj więcej

Zlewozmywak głęboki


Zlewozmywak maxi ma duże wymiary i sporą głębokość, dzięki temu jest niezastąpiony w pomieszczeniach gospodarczych. Zlewozmywak głęboki montowany jest zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz –  w suterenie, kotłowni, garażu, pralni, warsztacie, ogrodzie.

Czytaj więcej

Zlew gospodarczy cena


  W ofercie posiadamy zlewy gospodarcze Abusanitair w promocyjnych cenach. Na niektórych modelach zlewów gospodarczych oszczędzasz nawet 100 zł. Wyróżnia je niebywała odporność, komfort użytkowania i nowoczesna estetyka.

Czytaj więcej

Zlew gospodarczy do pralni


  W pralni oprócz pralki, suszarki i pojemnych koszów niezbędny jest zlewozmywak do pralni – koniecznie głęboki. Zlewozmywak głęboki Abusanitair umożliwi każdej gospodyni domowej komfortowe wykonywania codziennych prac porządkowych.  

Czytaj więcej

Zlewy gospodarcze przyścienne


  Zlewy gospodarcze przyścienne doskonale nadają się do pomieszczeń niezbyt obszernych gabarytowo. To bardzo uniwersalne zlewozmywaki gospodarcze, ze względu na niewielkie wymiary zewnętrzne i stosunkową dużą głębokość.  

Czytaj więcej